BiSU'dan damacana ve içecekler için hızlı teslimat servisi: BiRi
Categories
Genel

BiSU’dan damacana ve içecekler için hızlı teslimat servisi: BiRi

Karantina döneminde sipariş sayısı yüzde 60 artan BiSU‘nun, ayda 10 milyon litre su siparişine aracılık ettiğini geçtiğimiz yılın Ağustos ayında sizlere aktarmıştık. 2015 yılında su siparişlerini kolaylaştırmak ve kullanıcılarına en iyi hizmeti tahsis etmek için kurulan BiSU, yeni teslimat servisi olan BiRi‘yi duyurdu.

BiSU’nun süratli teslimat servisi olarak hizmet verecek olan BiRi, 1 Haziran itibarıyla Kadıköy’de hizmete başladı. Yeni servisi olan BiRi ile damacana su siparişlerini haftanın 7 günü, gece 24’e dek 30 dakikada teslim edecek olan BiSU, kullanıcılara çoğu su markası arasından seçme imkanı da sunacak.

BiSU kullanıcıları dilekçe içinden BiRi servisine ulaşarak damacana ve meşrubat portföyü içinden dildiğini seçebilir ve siparişini gün, saat ve sürat tercihlerinize tarafından kişiselleştirebilir. BiRi servisinin şu lahza için Kadıköy’de yer alan 4 depo ile hizmete başladığını da ekleyelim. 

55 ilde takriben 1 milyon haneye 50’den pozitif su markası ile su sipariş iletimine arabuluculuk eden BiSU, edindiğimiz bilgilere kadar geçen yıla oranla 3 kat da büyüdü. BiSU’nun BiRi ile hedefi ise kısa vakit içinde İstanbul’da 100 depoya ulaşarak 1000 şahsiyet istihdam yaratmak.

Tüketicilerden gelen talepleri doğru portföyle buluşturarak evin bütün meşrubat ihtiyacına yönelik bir hizmet sunmayı hedeflediklerini gösteren BiSU kurucu ortağı Ergin Üner, damacana gibi sık tüketilen soda, gazlı meşrubat, sıcak içecek gibi kategori seçeneklerini de uygulamaya ekleyerek, tüketici ihtiyaçlarına kadar uygulamayı geliştirdiklerini, bu ürünleri marketten de uygun fiyata kullanıcı ile buluşturduklarını da paylaştı.

BiSU, geçtiğimiz ay mevcut yatırımcılarından Aslanoba Capital, Alesta Yatırım ve melek yatırımcılarının katılımı ile köprü yatırım turu gerçekleştirerek değerlemesini 50 milyon dolara taşımıştı. Yıl ardına kadar serie A turunu gerçekleştireceklerini gösteren BiSU kurucu ortağı Ergin Üner, şu başlıca değin pazar yeri olarak ciddi büyümelere imza atan BiSU’nun yeni hızlı teslimat servisi BiRi için fazla heyecanlı olduklarını ve uçtan uca hızlı teslimat kategorisine de çarpıcı bir giriş yapacaklarını da sözlerine ekledi.